Biz Kimiz

İZ İletişim; genç ama deneyimli; iş konusunda heyecanlı, kriz anlarında soğukkanlı; organizasyonda disiplinli, yaratıcılıkta havai bir ekipten oluşuyor.

İçerik üretiminden başlayıp bu içeriklerin iletişimiyle süren ve raporlama sürecine uzanan yolculukta, başarımızın sırrı, uyum içinde çalışan, yaratıcı, coşkulu ve çalışkan bir takım olmaktan geliyor.

İZ İletişim olarak, 2010 yılında Turkcell’e özel iletişim yönetimi hizmeti sunmak üzere kurulduk ve 2014 yılına kadar yalnızca Turkcell Grubu şirketleri ile çalışmanın avantajını en etkin şekilde kullanma fırsatı yakaladık.

2014 yılı itibariyle şirketin gelişiminde ikinci faza geçerken, müşteri halkamız da genişledi. Alanında öncü ve saygın iş ortaklarımız ile istikrarlı büyümemizi sürdürerek, kararlı ve istekli bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

İçerik üretiminden, medya ve sosyal medya ilişkilerinin yönetimine, kriz iletişiminden ölçümleme ve raporlama sürecine kadar her aşamada iyi iş üretme prensibiyle, tüm iş ortaklarımıza fark yaratan bir hizmet deneyimi sunmayı sürdürüyoruz.

NEDİM ÖZKAN

AJANS BAŞKANI

Ordu/Fatsa doğumlu Nedim Özkan, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi, Gazetecilik ve Halkla İlişkiler mezunudur. Çalışma hayatına 1987 yılında Dünya Gazetesi ile başlayan Nedim Özkan, daha sonra Para Dergisi ve Sabah Gazetesi Ekonomi Servisi’nde muhabirlik yaptı. Hürriyet Dergi Grubu’nda ise Autoshow Dergisi’nde haber müdürlüğü, İstanbul Life dergisinde Genel Yayın Yönetmenliği görevlerini yürüttü. 1998-2001 yılları arasında NTV Dergi Grubu Genel Müdür Yardımcılığı ve NTV’de İcra Kurulu Üyeliği yapan Nedim Özkan, 2003 yılında iletişim sektörüne geçiş yaptı. 2 yıl Medyaevi Halkla İlişkiler Şirketi’nde çalıştıktan sonra 2005-2010 yılları arasında da Mese İletişim’de Genel Müdürlük görevini yürüten Özkan, 2010 yılında İz İletişim’i kurdu. Nedim Özkan evli ve 2 kız çocuk babasıdır.

Ekibimiz

İZ İletişim; “iletişim” kadar kolay ve “doğru iletişim” kadar zor bir alanı meslek olarak benimsemiş; genç ama deneyimli; iş konusunda heyecanlı, kriz anlarında soğukkanlı; organizasyonda disiplinli, yaratıcılıkta havai bir ekipten oluşuyor.

Aynı bünyede eritmeyi başardığımız bu çelişkiler sayesinde başarılı işlere imza atarken, en büyük iltifatı hak eden özelliğimiz dayanışma duygumuz ve birlikte hareket etme becerimiz olsa gerek... İçerik üretiminden başlayıp bu içeriklerin iletişimiyle süren ve raporlama sürecine uzanan yolun daimi yolcuları olarak, işimizin sırrı süreçlerin doğru yürütülmesinde uyum içinde çalışırken, yaratıcı süreçleri tetikleyecek ruhumuzu kaybetmemekten geçiyor.

ÖDÜLLERİMİZ