HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

İş dünyasına hakim, kurum ve şirketlerin işleyişleri konusunda bilgili, iletişim alanında vizyon sahibi bir ajansız.

Biz, müşterimizin ihtiyaçlarını detaylı bir analizle belirledikten sonra birlikte yola koyuluruz. Yılların verdiği deneyimle iletişim sektörünün değişen şifrelerini her gün yeniden çözüyoruz. Bunu da genç bir bakış açısının tazeliğiyle birleştiriyoruz. Heyecanımızı hiçbir zaman kaybetmeden, kriz anında soğukkanlı bir şekilde çözümler üretebiliyoruz.

Ufkumuz açık, tarzımız rahat, fikirlerimiz esnek. Yaratıcılığımızı sınırlamıyoruz ve bir işi eğlenmeden yapmıyoruz. Ancak disiplini de elden asla bırakmıyoruz. Verilen sözleri hiçbir zaman unutmuyoruz.

Adına İZ İletişim dediğimiz bu muhteşem makinenin tıkır tıkır işlemesinin sırrı ekip çalışması… Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için! Çünkü ‘İZ’, ‘BİZ’im bir parçamız.

Sizin için yapabileceklerimizi titizlikle planlıyoruz. Markanızı önce biz tanıyoruz, öğreniyoruz. Sonra uygun stratejileri belirliyoruz. Birlikte imajınızı şekillendirip sunuma hazır hale getiriyoruz.

Güçlü iş ağımızla sesinizi hem geleneksel hem dijital medyada en iyi şekilde konumlandırıyoruz . Ardından size uygun etkinlikler, prodüksiyonlar, projeler, atılımlar derken hedeflediğimiz yere kısa sürede ulaşıyoruz. Bunun için canla başla çalışıyoruz.

Ajans Başkanı

NEDİM ÖZKAN

Nedim Özkan, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi, Gazetecilik ve Halkla İlişkiler mezunu. Çalışma hayatına 1987 yılında Dünya Gazetesi’nde başladı. Para Dergisi ve Sabah Gazetesi Ekonomi Servisi’nde muhabirlik yaptı. Ardından Hürriyet Dergi Grubu’nda Autoshow Dergisi’nde haber müdürlüğü, İstanbul Life dergisinde Genel Yayın Yönetmenliği görevlerini yürüttü. 1998-2001 yılları arasında NTV Dergi Grubu Genel Müdür Yardımcılığı ve NTV’de İcra Kurulu Üyeliği yaptı. 2003 yılında ise iletişim sektörüne geçti. İki yıl Medyaevi Halkla İlişkiler Şirketi’nde çalıştı. 2005-2010 arasında Mese İletişim’de Genel Müdürlük görevini yürüttü. 2010 yılında İz İletişim’i kuran Nedim Özkan, şirketin Ajans Başkanlığını sürdürüyor.

Ekibimiz

Kendini anlatmak kolay, kendini ifade etmek zor, kendini doğru ifade etmek ise çok zordur. İZ İletişim ekibi “doğru iletişim” konusunda iddialı, bu zor alanı meslek olarak benimsemiş deneyimli gençlerden, genç düşünmeyi bilen uzmanlardan oluşur. Biz işimizle ilgili her detayda heyecan duyan, kriz oluştuğunda soğukkanlılıkla çözebilen bir ekibiz.

Ne kadar yaratıcı ve eğlenceli olsak da asla vazgeçmediğimiz prensiplerimiz, disiplin ve düzeni elden bırakmayan bir çalışma tarzımız var.
Genç ama deneyimli, heyecanlı ama soğukkanlı, yaratıcı ama disiplinli… Başarımızın sırrı zıtlıkları aynı potada eritebilmek. İZ İletişim ekibi bunu başardığı gibi dayanışma, iş birliği ve birlikte hareket etme duygusuyla mükemmel ekip ruhunu yakalıyor.

İçerik üretiminden başlayıp bu içeriklerin iletişimiyle devam eden ve raporlama sürecine uzanan maceralı yolda markanın heyecanını her adımda paylaşıyoruz. Sıfır hata prensibiyle çalışırken yaratıcı ruhumuzu da kaybetmiyoruz.

  • Share:
HAKKIMIZDA
Contact

İletişim

Levent Mahallesi Karanfil Sokağı No:21 Levent / Beşiktaş / İSTANBUL

0212 243 92 33

Contact